در نشست کمیته اطلاع رسانی بیماری کرونا مطرح شد؛موج جدید اطلاع رسانی و تولید محتوا در مبارزه با کرونا

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد فرماندهی مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا گفت: موج جدیدی از اطلاع رسانی و اقدامات گسترده برای تولید محتوا و انتشار در دستور کار این کمیته قرار دارد .

نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد فرماندهی مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا امروز یکشنبه مصادف با ولادت حضرت امام علی (ع)، برگزار شد و در این جلسه معاون فرهنگی و مطبوعاتی گفت: درتلاش هستیم که با هم افزایی و همکاری کلیه دستگاه‌های عضو در جهت تقویت امر اطلاع رسانی در حوزه رسانه و مطبوعات و فضای مجازی با محوریت دانشگاه علوم پزشکی اقدامات لازم به عمل آید.

مهدی امید بخش افزود: در راستای تشکیل ستاد فرماندهی مقابله و پیشگیری بیماری کرونا در استان فارس، مسولیت کمیته اطلاع‌رسانی و فضای مجازی به اداره کل ارشاد اسلامی واگذار گردیده و موج جدیدی از اطلاع رسانی و اقدامات گسترده  برای تولید محتوا و انتشار در دستور کار این کمیته قرار دارد .

در ادامه دبیرشورای فضای استان فارس گفت: ازابتدای ویروس کوید ۱۹ با تشکیل شبکه گسترده اطلاع رسانی در فضای مجازی و همکاری مجموعه های فعال در این زمینه اقدامات اطلاع رسانی تولید‌محتوا ،کلیپ، عکس نوشته انجام شده است.

 ابراهیم عباسی افزود: امیدواریم با هماهنگی در کمیته اطلاع رسانی استانداری ظرفیت های پراکنده ادارات و مجموعه های مردمی به صورت متمرکز و با محوریت دانشگاه علوم پزشکی گام های بزرگ تری برای اطلاع رسانی و افزایش امنیت روانی درسطح استان برداشته شود .

سرهنگ دوستدار، مسول فضای مجازی سپاه با اشاره به فعالیتهای جهادی نیروهای بسیج در حوزه  مقابله و پیشگیری با کرونا؛ فعالیتهای بسیج را تشریح کرد و افزود: بسیج از همکاری با دانشگاه علوم پزشکی دریغ نخواهد کرد و مانند همه ایام در کنار مردم و هموطنان خواهد بود .

معاون روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی نیز با تشریح فعالیتهای شبانه روزی دانشگاه علوم پزشکی بر ضرورت انجام اقدامات اطلاع رسانی زیر نظر متخصصین حوزه پزشکی  آمادگی دانشگاه برای ارائه محتواهای تولیدی بمنظور انتشار درفضای مجازی و رسانه ها اعلام کرد .

  نظرات